Dab pero a červené oči: Co potřebujete vědět o vlivu vaporizéru na váš vzhled

Publikoval Leontýna Křivánková
0 Komentáře

Dab pero a červené oči: Co potřebujete vědět o vlivu vaporizéru na váš vzhled

Základy o dab perech

Dab pera jsou tu s námi už nějaký ten pátek a stala se populární cestou k inhalaci různých koncentrátů, jako je například THC nebo CBD. Jsou to vlastně takové malé, šikovné vaporizéry, které si můžete vzít kamkoliv s sebou. A co je super, nedělají tolik hluku jako třeba kluci, když sledují fotbal – jsou téměř tichá! Ale zpět k věci, jak tohle stylové technické zázravko může ovlivnit vaše oči?

Proč by dab pera mohla způsobovat červené oči

Podstata je v tom, že při vaporizaci dochází k uvolnění látek, které můžou rozšířit vaše krevní cévy, včetně těch v očích. A víte, co se stane, když se krevní cévy rozšíří? Ano, hádáte správně – můžou se objevit ty nezbedné červené oči. Přitom není potřeba ani koukat na emocionálně náročnou romanci nebo přetvařovat alergii na kočky, když jste u kamarádky, která má doma pět těch chlupatých tvorů.

Co všechno může ovlivnit zarudnutí očí

Mnohé faktory mohou přispět k tomu, že vaše oči dostanou tu 'rudou kartu'. Pochopitelně, jaký typ látky vaporizujete hraje velkou roli. Pokud je to něco, co obsahuje THC, pak máte skoro jistotu, že vaše oči ukážou, že jste si 'daly do nosu'. A jestli jste zvědaví, jestli může stejný efekt mít i CBD nebo jiné koncentráty, klidně můžeme provést malý výzkum. Já osobně mám zkušenost jen s THC, takže můžu potvrdit – ano, stávají se červené!

Důležité faktory v užívání dab pera

Je to nejen o tom, co vkládáte do svého vaporizéru, ale také o tom, jak ho používáte. Tady může být klíčové, kolik látky naraz spotřebujete a jak vysokou teplotu nastavíte. Víte, že při vyšších teplotách můžete 'vypařit' více látek, což může znamenat i větší rozšíření těch krevních cévek. Takže místo projektu 'větší oblak' zkuste projekt 'méně červených očí' – stačí trochu snížit teplotu.

Rady proti červeným očím

Máte-li tendenci stávat se majitelem červených očí, pak mám pro vás pár tipů, jak se s tím vyrovnat. Jsou tu kapky do očí, které jsou podobné jako neviditelný plášť dostupný ve vaší koupelně. A pak je tu spousta hydratace! Pamatujte, že voda je přítel, ne nepřítel. Taky je dobré mít při ruce sluneční brýle, které jsou vlastně jako dobrý makeup – schovají, co nechcete ukazovat.

Alternativní metody konzumace

Nemáte-li chuť riskovat červené oči, můžete vyzkoušet i jiné metody konzumace. Možností je spousta: od klasického jointa, přes jedlé formy až po třeba tělová másla. A některé z těch alternativ mají jednu obrovskou výhodu – jsou tak nenápadné, že byste se s nimi mohli procházet i knihovnou a nikdo by vás nepřistihl. Což ovšem neznamená, že byste to měli dělat!

Osobní zkušenosti

Ještě než se rozloučím, dovolte mi sdílet jednu malou historku. Jednou jsem se s kamarády rozhodla pro uvítání jara zapálit dab pero s oblibou naší koncentraci. A co myslíte? Nejenže nám všem jarní alergie proměnila oči v rudače, ale navíc jsme si to vychutnali tak plnohodnotně, že jsme zapomněli na čas a skončili jsme na místní zastávce na tramvai, kde jsme čekali na spoj, který v tu dobu už dávno nejezdil. Jeden dobrý člověk nám to musel vysvětlit a pak jsme chvíli zírali na kapky deště a smáli se – zase ty červené oči!

Napsat komentář